Individuální konzultace v Českých Budějovicích

Individuální konzultace jsou určeny každému, pro koho jsou skupinová setkání obtížná, či pro toho, kdo potřebuje mít více prostoru pro sebe a pro své téma a vyhovuje mu spíše forma individuálního setkání/setkávání.

Na konzultace můžete přinést jakékoliv téma. Je jedno zda je to něco, co Vás tíží a co chcete sdílet, nebo něco na čem chcete pracovat, či blíže poznat a pochopit. Ve své práci vycházím z vlastní zkušenosti a ze znalosti psychoterapie. Zastávám a studuji přístup Carla R. Rogerse, který říká, že klient je expertem na svůj vlastní život. Mou prací pak je poskytnout Vám porozumění a podporu tak, abyste sami sobě lépe porozuměli a byli schopni změnit věci ve vašem životě, se kterými nejste spokojení.

Cena první konzultace je 250 Kč, cena dalších konzultací je 500 Kč (slevu mohou získat studenti, důchodci, svobodné matky a další, sleva může být umožněna po vzájemné dohodě, není nároková). Platbu přijímám v hotovosti na konci setkání, nebo je možné domluvit platbu převodem z účtu. Zrušit domluvenou konzultaci je nutné 24 hodin předem, v opačném případě klient hradí poloviční cenu konzultace.

Konzultace probíhají na základě vzájemné domluvy. Objednání je možné na emailu: terapie@ivastarkova.cz , nebo na tel: +420 606 073 011.


Kde mne najdete

Mánesova 1644, 370 01 České Budějovice
administrativní budova TSE
vstup do administrativní budovy je zezadu
bílé dveře s nápisem A1

Parkování

Autobusové zastávky

Mapa

odkaz na mapu v mapy.czDesign © 2018 Jan Štark